-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція будівлі ліцею за адресою: вул. Маяковського, буд. 20 А, смт. Троїцьке Троїцького району Луганської області
2 472 221.07
UAH з ПДВ
Номер:
22d89856a25f457e82c04e135d18ba90
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-18-000023-c-a1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТРОЇЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТРОЇЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42072219
-
Контактна особа:
Ляшенко Антоніна Павлівна +380645621476 buh-oms@ukr.net
-
Адреса:
92100, Україна, Луганська область, Троїцький район, селище міського типу Троїцьке, вулиця Центральна, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТРОЇЦЬКИЙ АГРОБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32472555
-
Контактна особа:
Коваленко Валентина Олексіївна +38(066)649-21-73 t.agrostroy@gmail.com
-
Адреса:
92100, Україна, Луганська область, смт. Троїцьке, вулиця Чкалова, будинок 98
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
373
Дата підписання:
26.09.2019 00:00
Період дії договору:
26.09.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
2 472 221.07 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 412 036.84 UAH)
Оплачено:
2 472 221.07 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 412 036.84 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція будівлі ліцею за адресою: вул. Маяковського, буд. 20 А, смт. Троїцьке Троїцького району Луганської області (Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
92100, Україна, Луганська область, Троїцький район, селище міського типу Троїцьке, вулиця Маяковського, будинок 20 А
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
e2387f4c70bf4daead22edb708cc6c85
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
27.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано