-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція будівлі ліцею за адресою: вул. Маяковського, буд. 20 А, смт. Троїцьке Троїцького району Луганської області
Тендер Prozorro UA-2019-06-30-000010-b
Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету
Торги не відбулися
3 198 277.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 31 982.77 UAH
мін. крок: 1% або 31 982.77 UAH
Номер:
bb2b3c82da63421bbf30ea624d909f27
Внутрішній номер закупівлі:
3526409
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-06-30-000010-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТРОЇЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТРОЇЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42072219
-
Адреса:
92100, Україна, Луганська область, Троїцький район, селище міського типу Троїцьке, вулиця Центральна, будинок 69
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ляшенко Антоніна Павлівна +380645621476 buh-oms@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 198 277.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
31 982.77 UAH
Період уточнення:
30.06.2019 15:55 - 06.07.2019 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2019 15:55 - 16.07.2019 00:00
Аукціон:
16.07.2019 13:58 - 16.07.2019 14:31
Період кваліфікації:
16.07.2019 14:31 - 24.07.2019 23:39
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписЗгідно розділу ІV проекту договору про закупівлю (Додаток №4 до тендерної документації)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях14 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція будівлі ліцею за адресою: вул. Маяковського, буд. 20 А, смт. Троїцьке Троїцького району Луганської області (Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
92100, Україна, Луганська область, Троїцький район, селище міського типу Троїцьке, вулиця Маяковського, будинок 20 А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП ЗАХАРОВ ВІКТОР ВІКТОРОВИЧ
Оскарження: 16.07.2019 14:31 - 04.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3107405858
-
Контактна особа:
Захаров Віктор Вікторович +380953581666 viktorzaharov719@gmail.com
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська обл., місто Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ДОНЕЦЬКА буд. 50 кв. 6
Оскарження: 16.07.2019 14:31 - 04.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 633 491.74 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 179 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.07.2019 19:16
Документи
21
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ "ПРОМЖИЛБУД"
Оскарження: 24.07.2019 19:16 - 04.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32717442
-
Контактна особа:
Труш Сергій Анатолійович +380505043758 work_prombud@ukr.net
-
Адреса:
84406, Україна, Донецька область, Лиман, провулок Базарний, будинок 8
Оскарження: 24.07.2019 19:16 - 04.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
3 195 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 180 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.07.2019 20:39
Документи
14
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "ТРОЇЦЬКИЙ АГРОБУД"
Оскарження: 24.07.2019 20:39 - 04.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32472555
-
Контактна особа:
Коваленко Валентина Олексіївна +38(066)649-21-73 t.agrostroy@gmail.com
-
Адреса:
92100, Україна, Луганська область, смт. Троїцьке, вулиця Чкалова, будинок 98
Оскарження: 24.07.2019 20:39 - 04.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
2 540 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 445 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.07.2019 22:42
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "СМУ МЕТАЛУРГКОКСОХІМБУД"
Оскарження: 24.07.2019 22:42 - 04.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34903425
-
Контактна особа:
Федарков Андрій Олександрович +380505370095 a.fedarkov@mail.ru
-
Адреса:
61121, Україна, Харківська область, Харків, вул.Гарібальді 4-22
Оскарження: 24.07.2019 22:42 - 04.08.2019 00:00
Початкова пропозиція
3 100 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 450 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.07.2019 23:39
Документи
22
Скарги
0