-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція будівлі ліцею за адресою: вул. Маяковського, буд. 20 А, смт. Троїцьке Троїцького району Луганської області
Тендер Prozorro UA-2019-06-30-000010-b
Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету
Торги не відбулися
3 198 277.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 31 982.77 UAH
мін. крок: 1% або 31 982.77 UAH
Період уточнення:
30.06.2019 15:55 - 06.07.2019 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим