-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Ремонтно-реставраційні роботи з пристосуванням приміщень 6-го поверху під Центр діабетичн...×-
«Ремонтно-реставраційні роботи з пристосуванням приміщень 6-го поверху під Центр діабетичної стопи ВП «1-а Лікарня Князя Лева» «Львівське ТМО2» (пам’ятці архітектури місцевого значення охор. №5510Лв) за адресою: м.Львів, вул.Ужгородська,1»
- ID: UA-2026-09-01-011010-a
- Дата створення : 01.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30257816
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 17.09.26 01:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт приміщень 2-го та 3-го по-верхів будівлі КНП «3-я міська поліклініка м...×-
«Капітальний ремонт приміщень 2-го та 3-го по-верхів будівлі КНП «3-я міська поліклініка м.Львова» з облаштуванням відділення реабілітації на вул.Повітряна,99 у м.Львові» (ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
- ID: UA-2026-08-25-012088-a
- Дата створення : 25.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30189445
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 09.09.26 01:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт даху поліклінічного відділення КНП "Львівське ТМО 2" за адре...×-
«Капітальний ремонт даху поліклінічного відділення КНП "Львівське ТМО 2" за адресою м. Львів вул.Русових,4»
- ID: UA-2026-07-21-006456-a
- Дата створення : 21.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29868048
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
"Благоустрій території лікарні із створенням доступного простору для маломобільних гр...×-
"Благоустрій території лікарні із створенням доступного простору для маломобільних груп населення (капітальний ремонт) за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 274 КНП "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги" (ІІ пусковий комплекс)
- ID: UA-2026-05-21-001948-a
- Дата створення : 21.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29292864
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт відділення гематології КНП "Львівське ТМО2" за адресою: м.Ль...×-
«Капітальний ремонт відділення гематології КНП "Львівське ТМО2" за адресою: м.Львів вул.Ген.Чупринки,43»
- ID: UA-2026-04-09-006173-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28876842
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Благоустрій території лікарні із створенням доступного простору для маломобільних груп нас...×-
Благоустрій території лікарні із створенням доступного простору для маломобільних груп населення (капітальний ремонт) за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 274 КНП «Львівське територіальне медичне об’єднання «Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги» (ІІ пусковий комплекс) ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
- ID: UA-2025-12-10-007384-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27485532
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Додаткові роботи по об"єкту Благоустрій території лікарні зі створенням доступного пр...×-
Додаткові роботи по об"єкту Благоустрій території лікарні зі створенням доступного простору для маломобільних груп населення (капітальний ремонт) за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 274 КНП «Львівське територіальне медичне об’єднання «Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги» (І пусковий комплекс)
- ID: UA-2025-11-19-015343-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27189017
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт вхідної групи та приміщень першого поверху по забезпеченню безперешкод...×-
«Капітальний ремонт вхідної групи та приміщень першого поверху по забезпеченню безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення КНП «Львівське ТМО2» за адресою: м.Львів, вул.Русових,4»
- ID: UA-2025-11-17-016162-a
- Дата створення : 17.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27153966
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт вхідної групи та приміщень першого поверху по забезпеченню безперешкод...×-
«Капітальний ремонт вхідної групи та приміщень першого поверху по забезпеченню безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями та інших маломобільних груп населення КНП «Львівське ТМО2» за адресою: м.Львів, вул.Русових,4»
- ID: UA-2025-10-24-012857-a
- Дата створення : 24.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26885848
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 2
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт 1-го поверху з влаштуванням реабілітаційного відділення у будівлі Цент...×-
«Капітальний ремонт 1-го поверху з влаштуванням реабілітаційного відділення у будівлі Центру здоров’я «Бадьорість» КНП «Львівське ТМО 2» за адресою: м.Львів, вул. Героїв УПА, 35». Коригування.. (ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація) (додаткові роботи)
- ID: UA-2025-08-08-007284-a
- Дата створення : 08.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26092001
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Реставрація із влаштуванням зовнішнього входу на місці існуючого вікна для забезпечення бе...×-
Реставрація із влаштуванням зовнішнього входу на місці існуючого вікна для забезпечення безперешкодного доступу маломобільних груп населення у лікарняному корпусі за адресою м.Львів вул Ужгородська 1
- ID: UA-2025-08-07-010495-a
- Дата створення : 07.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26082774
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт з встановленням дизель-генераторної установки КНП" Львівське ТМО2&...×-
Капітальний ремонт з встановленням дизель-генераторної установки КНП" Львівське ТМО2" за адресою м.Львів вул Раппапорта 8
- ID: UA-2025-08-07-006144-a
- Дата створення : 07.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26078460
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реставрація із пристосуванням ліфта для забезпечення безперешкодного доступу маломобільни...×-
«Реставрація із пристосуванням ліфта для забезпечення безперешкодного доступу маломобільних груп населення у поліклінічному відділенні (пам’ятці архітектури місцевого значення «Житловий будинок» охор. No 5357Лв) за адресою м. Львів вул. Я. Стецька, 3»
- ID: UA-2025-07-09-009050-a
- Дата створення : 09.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25836926
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Реставрація із пристосуванням ліфта для забезпечення безперешкодного доступу маломобільни...×-
«Реставрація із пристосуванням ліфта для забезпечення безперешкодного доступу маломобільних груп населення у поліклінічному відділенні (пам’ятці архітектури місцевого значення «Житловий будинок» охор. No 5357Лв) за адресою м. Львів вул. Я. Стецька, 3»
- ID: UA-2025-06-18-006492-a
- Дата створення : 18.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25639717
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт приміщення для встановлення "Ренгенівсько-діагностичної системи у...×-
«Капітальний ремонт приміщення для встановлення "Ренгенівсько-діагностичної системи у ВП 5-а лікарня КНП Львівське територіальне медичне об’єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги за адресою м. Львів вул. Я. Раппапорта, 6».
- ID: UA-2025-06-18-006439-a
- Дата створення : 18.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25639665
ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -