-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
"Благоустрій території лікарні із створенням доступного простору для маломобільних груп населення (капітальний ремонт) за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 274 КНП "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги" (ІІ пусковий комплекс)
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-001948-a
Завершена
5 259 280.80
UAH з ПДВ
Номер:
f7a35a5e0afd4a71971ed06ed783ff79
Внутрішній номер закупівлі:
29292864
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-001948-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44625774
-
Адреса:
79013, Україна, Львівська область, м. Львів, вул Коновальця, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марія Деренівська +380322385880 maria8135@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
5 259 280.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 10:13 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 10:13 - 06.06.2026 01:00
Аукціон:
з 08.06.2026 12:42
Період кваліфікації:
06.06.2026 01:00 - 02.07.2026 17:29
Період завантаження договору:
08.07.2026 00:00 - 18.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 259 280.80 "Благоустрій території лікарні із створенням доступного простору для маломобільних груп населення (капітальний ремонт) за адресою: м. Львів, вул. Замарстинівська, 274 КНП "Львівське територіальне медичне об'єднання "Клінічна лікарня планового лікування, реабілітації та паліативної допомоги" (ІІ пусковий комплекс)