-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з облаштування місця зберігання матеріалів матеріального резерву- ID: UA-2026-08-31-001048-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30234303
Управління з питань надхвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 26376990ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерно-технічні заходи із захисту об'єкта критичної інфраструктури паливно-енергет...×-
Інженерно-технічні заходи із захисту об'єкта критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору (послуги з облаштування захисту об'єкта - підстанції 35/10кВ "Клишки"
- ID: UA-2026-07-13-003393-a
- Дата створення : 13.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29794572
Управління з питань надхвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 26376990ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерно-технічні заходи із захисту об'єкта критичної інфраструктури паливно-енергет...×-
Інженерно-технічні заходи із захисту об'єкта критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору (послуги з облаштування захисту об'єкта - підстанції 35/10кВ "Собич"
- ID: UA-2026-07-07-010252-a
- Дата створення : 07.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29753326
Управління з питань надхвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 26376990ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерно-технічні заходи із захисту об'єкта критичної інфраструктури паливно-енергет...×-
Інженерно-технічні заходи із захисту об'єкта критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору (послуги з облаштування захисту об'єкта - підстанції 35/10кВ "миронівка"
- ID: UA-2026-05-29-006579-a
- Дата створення : 29.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29383219
Управління з питань надхвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради ЄДРПОУ: 26376990ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи з енергозбереження, поточний ремонт з утеплення приміщення за адресою: м. Шостка ву...×-
Заходи з енергозбереження, поточний ремонт з утеплення приміщення за адресою: м. Шостка вул. Садовий бульвар буд. 9б
- ID: UA-2026-03-10-013656-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28560059
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерно-технічні заходи із захисту об'єкта критичної інфраструктури паливно-енергет...×-
Інженерно-технічні заходи із захисту об'єкта критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору (послуги з облаштування захисту об'єкта - підстанції 110/10кВ "Собичеве"
- ID: UA-2026-02-10-006118-a
- Дата створення : 10.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28247042
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерно-технічні заходи із захисту об'єкта критичної інфраструктури паливно-енергет...×-
Інженерно-технічні заходи із захисту об'єкта критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору (послуги з облаштування захисту об'єкта - підстанції 35/10кВ с.Ображіївка
- ID: UA-2026-02-04-014259-a
- Дата створення : 04.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28188272
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерно-технічні заходи із захисту об'єкта критичної інфраструктури паливно-енергет...×-
Інженерно-технічні заходи із захисту об'єкта критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору (Послуги з облаштування захисту станції-2 "Шостка"
- ID: UA-2025-12-26-001859-a
- Дата створення : 26.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27773988
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Інженерно-технічні заходи із захисту об’єкта критичної інфраструктури паливно-енергетично...×-
«Інженерно-технічні заходи із захисту об’єкта критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору (Послуги з облаштування захисту об’єкта підстанції 110/10кВ №2 «Локотки»
- ID: UA-2025-12-25-006471-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27762423
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з ліквідації наслідків збройної агресії, проведення невідкладних відновлювальних...×-
«Послуги з ліквідації наслідків збройної агресії, проведення невідкладних відновлювальних робіт на газорозподільчій підстанції критичної інфраструктури ГРП2 ТОВ Шосткинське Підприємство «Харківенергоремонт» за адресою вул.Л.Каденюка, 1 м.Шостка Сумської області»
- ID: UA-2025-12-23-002462-a
- Дата створення : 23.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27713745
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з облаштування бойової позиції Маківський напрямок Шосткинської міської територіал...×-
Послуги з облаштування бойової позиції Маківський напрямок Шосткинської міської територіальної громади
- ID: UA-2025-11-27-015454-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27304743
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Інженерно-технічні заходи із захисту об’єкта критичної інфраструктури паливно-енергетично...×-
«Інженерно-технічні заходи із захисту об’єкта критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору (Послуги з облаштування захисту об’єкта підстанції 35/10кВ №2 «Локотки»
- ID: UA-2025-11-27-012929-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27302229
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Інженерно-технічні заходи із захисту об’єкта критичної інфраструктури паливно-енергетично...×-
«Інженерно-технічні заходи із захисту об’єкта критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору (Послуги з облаштування захисту об’єкта підстанції 35/10кВ №1 «Локотки»
- ID: UA-2025-11-27-012633-a
- Дата створення : 27.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27301940
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи з енергозбереження, поточний ремонт ворот гаража управляння НС за адресою м.Шостка...×-
Заходи з енергозбереження, поточний ремонт ворот гаража управляння НС за адресою м.Шостка вул Свободи,61
- ID: UA-2025-11-13-009063-a
- Дата створення : 13.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27111845
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт нежитлового приміщення- ID: UA-2025-02-13-012601-a
- Дата створення : 13.02.25
- Внутрішній номер закупівлі: 24424848
ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -