-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерно-технічні заходи із захисту об'єкта критичної інфраструктури паливно-енергетичного сектору (послуги з облаштування захисту об'єкта - підстанції 110/10кВ "Собичеве"
Тендер Prozorro UA-2026-02-10-006118-a
Завершена
115 187.95
UAH без ПДВ
Номер:
1a75528a56784f21b2e53c79b89999e2
Внутрішній номер закупівлі:
28247042
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-10-006118-a
Замовник:
КУ "Управління з питань НС та у справах захисту населення від наслідків ЧАЕС ШМР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26376990
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Леніна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Дурманова +380544971111 uzpnsch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
115 187.95 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
послуги з облаштування захисту об'єкта - підстанції 110/10кВ "Собичеве"
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ГОРБУНОВА ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2882909042
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шосткинський р-н місто Шостка вулиця Свободи будинок 17 квартира 65
Ціна пропозиції
115 187.95 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.02.2026 11:52
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8ae76daf5b9f44ed8423fa80982ed1ac
Ідентифікатор договору:
UA-2026-02-10-006118-a-b1
Постачальник:
ГОРБУНОВА ОЛЕНА ЛЕОНІДІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2882909042
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, Шосткинський р-н місто Шостка вулиця Свободи будинок 17 квартира 65
Номер договору:
34
Сума договору:
115 187.95 UAH без ПДВ
Період дії договору:
23.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
05.02.2026 11:47
Статус:
Підписаний