-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Послуги з ліквідації наслідків збройної агресії, проведення невідкладних відновлювальних робіт на газорозподільчій підстанції критичної інфраструктури ГРП2 ТОВ Шосткинське Підприємство «Харківенергоремонт» за адресою вул.Л.Каденюка, 1 м.Шостка Сумської області»
Тендер Prozorro UA-2025-12-23-002462-a
Завершена
485 135.00
UAH без ПДВ
Номер:
6bf1d638b29e4ed0929c53454cbbb9bb
Внутрішній номер закупівлі:
27713745
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-23-002462-a
Замовник:
КУ "Управління з питань НС та у справах захисту населення від наслідків ЧАЕС ШМР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26376990
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Леніна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Дурманова +380544971111 uzpnsch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
485 135.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги з ліквідації наслідків збройної агресії, проведення невідкладних відновлювальних робіт на газорозподільчій підстанції критичної інфраструктури ГРП2 ТОВ Шосткинське Підприємство «Харківенергоремонт» за адресою вул.Л.Каденюка, 1 м.Шостка Сумської
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2025
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВНИК"ПК
×
-
Код ЄДРПОУ:
40267902
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, місто Шостка, ВУЛИЦЯ ДЕПУТАТСЬКА будинок 1
Ціна пропозиції
485 135.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.12.2025 09:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8725991927874256abd62b9cd331a632
Ідентифікатор договору:
UA-2025-12-23-002462-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДІВНИК"ПК
×
-
Код ЄДРПОУ:
40267902
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, місто Шостка, ВУЛИЦЯ ДЕПУТАТСЬКА будинок 1
Номер договору:
41/25/524
Сума договору:
485 135.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.10.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання:
18.12.2025 09:46
Статус:
Виконаний