-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт нежитлового приміщення
Тендер Prozorro UA-2025-02-13-012601-a
Завершена
381 038.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 905.19 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 905.19 UAH
Номер:
290e6b5a25ac447ab5ac1116f6dfa9ff
Внутрішній номер закупівлі:
24424848
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-13-012601-a
Замовник:
КУ "Управління з питань НС та у справах захисту населення від наслідків ЧАЕС ШМР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26376990
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Леніна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Дурманова +380544971111 uzpnsch@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
381 038.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.02.2025 16:14 - 18.02.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2025 16:14 - 21.02.2025 00:00
Період кваліфікації:
21.02.2025 00:00 - 21.02.2025 11:28
Період завантаження договору:
27.02.2025 00:00 - 09.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴381 038.00 Поточний ремонт нежитлового приміщення Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради за адресою: м. Шостка вул. Садовий бульвар буд. 9б