-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт нежитлового приміщення Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради за адресою: м. Шостка вул. Садовий бульвар буд. 9б
Оголошено тендер
381 038.00
UAH
Номер:
d21a0850e2c046b29b05907770ce1273
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-13-015337-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ "Управління з питань НС та у справах захисту населення від наслідків ЧАЕС ШМР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26376990
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Леніна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ "Управління з питань НС та у справах захисту населення від наслідків ЧАЕС ШМР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26376990
-
Адреса:
41100, Україна, Сумська область, м. Шостка, вул. Леніна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
381 038.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт нежитлового приміщення Управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Шосткинської міської ради за адресою: м. Шостка вул. Садовий бульвар буд. 9б
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
13.02.2025 15:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума381 038.00 UAH