-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт кабінетів природничої галузі (додаткові роботи)- ID: UA-2025-08-13-006800-a
- Дата створення : 13.08.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26128570
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4" ЄДРПОУ: 26244099ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт кабінетів природничої галузі Комунального закладу "Жмеринський ліцей...×-
Поточний ремонт кабінетів природничої галузі Комунального закладу "Жмеринський ліцей №4"
- ID: UA-2025-05-27-007087-a
- Дата створення : 27.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25424876
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4" ЄДРПОУ: 26244099ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт укриття Комунального закладу «Жмеринський ліцей № 4» за адресою: м. Жмерин...×-
Поточний ремонт укриття Комунального закладу «Жмеринський ліцей № 4» за адресою: м. Жмеринка, вул. Київська, 3 (додаткові роботи)
- ID: UA-2024-12-02-005304-a
- Дата створення : 02.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23471532
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4" ЄДРПОУ: 26244099ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт укриття Комунального закладу «Жмеринський ліцей № 4» за адресою: м. Жмерин...×-
Поточний ремонт укриття Комунального закладу «Жмеринський ліцей № 4» за адресою: м. Жмеринка, вул. Київська, 3 (додаткові роботи)
- ID: UA-2024-10-25-002229-a
- Дата створення : 25.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23021362
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4" ЄДРПОУ: 26244099ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт актової зали Комунального закладу «Жмеринський ліцей №4» за адресою: м. Жм...×-
Поточний ремонт актової зали Комунального закладу «Жмеринський ліцей №4» за адресою: м. Жмеринка, вул. Київська, 3
- ID: UA-2024-08-06-007609-a
- Дата створення : 06.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22243094
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4" ЄДРПОУ: 26244099ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт укриття Комунального закладу «Жмеринський ліцей №4» за адресою: м. Жмеринк...×-
Поточний ремонт укриття Комунального закладу «Жмеринський ліцей №4» за адресою: м. Жмеринка, вул. Київська, 3
- ID: UA-2023-12-20-005551-a
- Дата створення : 20.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20157679
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4" ЄДРПОУ: 26244099ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт освітлення укриття КЗ "Жмеринський ліцей №4"- ID: UA-2023-04-24-001225-a
- Дата створення : 24.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17560195
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4" ЄДРПОУ: 26244099ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт освітлення укриття КЗ "Жмеринський ліцей №4"- ID: UA-2023-04-06-006651-a
- Дата створення : 06.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17432058
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4" ЄДРПОУ: 26244099ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Облаштування освітлення укриття КЗ "Жмеринський ліцей №4"- ID: UA-2023-04-06-005777-a
- Дата створення : 06.04.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17431189
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4" ЄДРПОУ: 26244099ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покриттів укриття в КЗ "Жмеринський ліцей №4" (додаткові роботи)- ID: UA-2023-02-16-008601-a
- Дата створення : 16.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17000300
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4" ЄДРПОУ: 26244099ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт покриттів укриття в КЗ "Жмеринський ліцей №4"- ID: UA-2022-12-02-004383-a
- Дата створення : 02.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16072717
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4" ЄДРПОУ: 26244099ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 Жмеринсько...×-
Поточний ремонт приміщень закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 Жмеринської міської об'єднаної територіальної громади Вінницької області за адресою: м.Жмеринка, вул.Київська,3
- ID: UA-2022-07-06-007168-a
- Дата створення : 06.07.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14857582
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І - ІІІ СТУПЕНІВ №4 КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ЖМЕРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТI ЄДРПОУ: 26244099ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт пандусу закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 комунальної в...×-
Поточний ремонт пандусу закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 комунальної власності Жмеринської міської об'єднаної територіальної громади за адресою: Вінницької обл., м. Жмеринка вул. Київська, 3
- ID: UA-2021-11-24-005715-a
- Дата створення : 24.11.21
- Внутрішній номер закупівлі: 12664070
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І - ІІІ СТУПЕНІВ №4 КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ЖМЕРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТI ЄДРПОУ: 26244099ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт внутрішніх приміщень закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4...×-
Поточний ремонт внутрішніх приміщень закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 комунальної власності Жмеринської міської територіальної громади Вінницької області
- ID: UA-2021-09-08-009675-c
- Дата створення : 08.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11429095
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І - ІІІ СТУПЕНІВ №4 КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ЖМЕРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТI ЄДРПОУ: 26244099ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт внутрішніх приміщень закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4...×-
Поточний ремонт внутрішніх приміщень закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 комунальної власності Жмеринської міської територіальної громади Вінницької області
- ID: UA-2021-05-27-012406-b
- Дата створення : 27.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10084443
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І - ІІІ СТУПЕНІВ №4 КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ЖМЕРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТI ЄДРПОУ: 26244099ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -