-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт актової зали Комунального закладу «Жмеринський ліцей №4» за адресою: м. Жмеринка, вул. Київська, 3
Тендер Prozorro UA-2024-08-06-007609-a
Завершена
133 243.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 666.22 UAH
мін. крок: 0.5% або 666.22 UAH
Номер:
c74c745ab0de4c5bb3010b6309ab495f
Внутрішній номер закупівлі:
22243094
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-06-007609-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26244099
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Ісько +380679700185 zosh4zm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
133 243.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.08.2024 14:46 - 11.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2024 14:46 - 14.08.2024 00:00
Період кваліфікації:
14.08.2024 00:00 - 19.08.2024 15:48
Період завантаження договору:
25.08.2024 00:00 - 04.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴133 243.00 Поточний ремонт актової зали Комунального закладу «Жмеринський ліцей №4» за адресою: м. Жмеринка, вул. Київська, 3