-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт приміщень закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 Жмеринської міської об'єднаної територіальної громади Вінницької області за адресою: м.Жмеринка, вул.Київська,3
Тендер Prozorro UA-2022-07-06-007168-a
Завершена
403 656.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 036.56 UAH
мін. крок: 1% або 4 036.56 UAH
Номер:
b96858cdb3b146beba7b997dd7b0ceca
Внутрішній номер закупівлі:
14857582
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-06-007168-a
Замовник:
ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І - ІІІ СТУПЕНІВ №4 КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ЖМЕРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ'ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТI
×
-
Код ЄДРПОУ:
26244099
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Ісько +380679700185 zosh4zm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
403 656.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 036.56 UAH
Період уточнення:
06.07.2022 16:33 - 12.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2022 16:33 - 22.07.2022 00:00
Аукціон:
22.07.2022 15:50 - 22.07.2022 16:13
Період кваліфікації:
22.07.2022 16:13 - 25.07.2022 19:35
Період завантаження договору:
25.07.2022 19:35 - 14.08.2022 19:35
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Поточний ремонт приміщень закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 Жмеринської міської об'єднаної територіальної громади Вінницької області за адресою: м.Жмеринка, вул.Київська,3
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 22.08.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ БУДІВЕЛЬНО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СВІТ БУДІНВЕСТ
Оскарження: 25.07.2022 19:35 - 05.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41879354
-
Контактна особа:
Мхітарян Самвел Михайлович +380673068150 svit.budinvest@gmail.com
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ КАФЕДРАЛЬНА, будинок 4-А
Оскарження: 25.07.2022 19:35 - 05.08.2022 00:00
Початкова пропозиція
402 650.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
402 650.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.07.2022 19:35
Відповіді на вимоги
10
Документи
52
Скарги
0
ТОВ ДОРБУД ПЛЮС
×
-
Код ЄДРПОУ:
41410578
-
Контактна особа:
Барсегян Гегам Араєвич +380935504444 dorbudplus@gmail.com
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, м.Хмельницький, вул. Вайсера, буд.7, офіс 211
Початкова пропозиція
403 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
403 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
9fb9e49b0cdd4ae7b55f4f89d017c9d7
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-06-007168-a-b1
Постачальник:
ТОВ БУДІВЕЛЬНО-ТОРГІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ СВІТ БУДІНВЕСТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41879354
-
Контактна особа:
Мхітарян Самвел Михайлович +380673068150 svit.budinvest@gmail.com
-
Адреса:
10014, Україна, Житомирська область, Житомир, ВУЛИЦЯ КАФЕДРАЛЬНА, будинок 4-А
Номер договору:
100/22
Сума договору:
370 387.10 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.08.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
05.08.2022 13:31
Статус:
Виконаний