-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт укриття Комунального закладу «Жмеринський ліцей № 4» за адресою: м. Жмеринка, вул. Київська, 3 (додаткові роботи)
Тендер Prozorro UA-2024-12-02-005304-a
Завершена
319 707.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 598.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 598.54 UAH
Номер:
0a306ac613f54ae08fabdb79f84c74aa
Внутрішній номер закупівлі:
23471532
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-02-005304-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЖМЕРИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №4"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26244099
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, місто Жмеринка, ВУЛИЦЯ КИЇВСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Ісько +380679700185 zosh4zm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
319 707.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2024 11:40 - 07.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2024 11:40 - 10.12.2024 00:00
Період кваліфікації:
10.12.2024 00:00 - 10.12.2024 16:19
Період завантаження договору:
16.12.2024 00:00 - 26.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴319 707.00 Поточний ремонт укриття Комунального закладу «Жмеринський ліцей № 4» за адресою: м. Жмеринка, вул. Київська, 3 (додаткові роботи)