-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Войцехівського м. Волочиськ Хмельницької о...×-
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Войцехівського м. Волочиськ Хмельницької області»
- ID: UA-2026-09-04-013199-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301861
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Окружна м. Волочиськ Хмельницької області»- ID: UA-2026-09-04-013156-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30301820
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 13 днів (до 20.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт доріжок на міському кладовищі»- ID: UA-2026-08-31-005258-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30238548
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Войцехівського м. Волочиськ Хмельницької о...×-
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Войцехівського м. Волочиськ Хмельницької області»
- ID: UA-2026-08-12-012304-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30069372
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Окружна м. Волочиськ Хмельницької області»- ID: UA-2026-08-12-012268-a
- Дата створення : 12.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30069341
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяПропозиції розглянутіперіод кваліфікації завершився 3 дні назад
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт доріжок на міському кладовищі»- ID: UA-2026-08-04-007793-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29988238
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2026-07-31-000982-a
- Дата створення : 31.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29959017
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2026-07-30-007662-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29954465
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інші завершальні будівельні роботи- ID: UA-2026-07-09-002610-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29769412
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт тротуару вул. Симона Петлюри від №8 до №10, м. Волочиськ Хмельницького ра...×-
«Поточний ремонт тротуару вул. Симона Петлюри від №8 до №10, м. Волочиськ Хмельницького району Хмельницької області»
- ID: UA-2026-07-01-008874-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29707932
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт тротуару вул. Незалежності від №68/2 до №78, м. Волочиськ Хмельницького р...×-
«Поточний ремонт тротуару вул. Незалежності від №68/2 до №78, м. Волочиськ Хмельницького району Хмельницької області»
- ID: UA-2026-07-01-008797-a
- Дата створення : 01.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29707852
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт – тротуарної доріжки в міському парку, м. Волочиськ Хмельницького району...×-
«Поточний ремонт – тротуарної доріжки в міському парку, м. Волочиськ Хмельницького району Хмельницької області»
- ID: UA-2026-06-30-015452-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29698593
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт – облаштування автомобільної парковки по вул.Незалежності 90, м. Волочис...×-
«Поточний ремонт – облаштування автомобільної парковки по вул.Незалежності 90, м. Волочиськ Хмельницького району Хмельницької області»
- ID: UA-2026-06-30-015424-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29698564
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт – облаштування автомобільної парковки по вул.Любомира Гузара 5/1, м. Во...×-
«Поточний ремонт – облаштування автомобільної парковки по вул.Любомира Гузара 5/1, м. Волочиськ Хмельницького району Хмельницької області»
- ID: UA-2026-06-30-015368-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29698500
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Поточний ремонт тротуару вул. Слави від №2 до №14, м. Волочиськ Хмельницького району Хмел...×-
«Поточний ремонт тротуару вул. Слави від №2 до №14, м. Волочиськ Хмельницького району Хмельницької області»
- ID: UA-2026-06-30-015315-a
- Дата створення : 30.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29698456
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області ЄДРПОУ: 03355749ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиЗавершена -