• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Поточний ремонт доріжок на міському кладовищі»

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Допускається подання документів у складі тендерної пропозиції іншою ніж українська мова з обов’язковим наданням перекладу таких документів на українську мову. Переклад документів повинен бути завірений, організацією, яка здійснювала переклад або самостійно учасником. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за достовірність перекладу несе учасник. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація" та «Додатків до тендерної документації», що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію «Ціна» - 100%).

Торги не відбулися

341 666.67 UAH без ПДВ
Номер: 3bde248ce92a4a829ce3d195de509686
Внутрішній номер закупівлі: 29988238
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-04-007793-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області
Контактна особа: Ганна Поліщук +380685167559 g.polishchuk26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 341 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.08.2026 14:33 - 09.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.08.2026 14:33 - 12.08.2026 00:00
Аукціон: з 12.08.2026 15:19

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴341 666.67 «Поточний ремонт доріжок на міському кладовищі»