• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Войцехівського м. Волочиськ Хмельницької області»

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова. Допускається подання документів у складі тендерної пропозиції іншою ніж українська мова з обов’язковим наданням перекладу таких документів на українську мову. Переклад документів повинен бути завірений, організацією, яка здійснювала переклад. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою. Відповідальність за достовірність перекладу несе учасник. Дана вимога не відноситься до власних назв та/або загальноприйнятих визначень, термінів, малюнків, креслень тощо. Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "Тендерна документація" та «Додатків до тендерної документації», що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію «Ціна» - 100%).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 15 днів (до 20.09.26 00:00)

4 355 348.50 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
15
дн
02
год
35
хв
04
сек
Гарантія - 21 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: ea918ee639b04a1d95a2d2df42f2218e
Внутрішній номер закупівлі: 30301861
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-09-04-013199-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області
Контактна особа: Ганна Поліщук +380685167559 g.polishchuk26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 4 355 348.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 04.09.2026 17:36 - 17.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.09.2026 17:36 - 20.09.2026 00:00
Період оскарження: 04.09.2026 17:36 - 17.09.2026 00:00
Аукціон: з 21.09.2026 15:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 355 348.50 «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Войцехівського м. Волочиськ Хмельницької області»