• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

«Поточний ремонт доріжок на міському кладовищі»

Відповідно до пункту 2 статті 50 Цивільного кодексу України фізична особа здійснює своє право на підприємницьку діяльність за умови її державної реєстрації в порядку, встановленому Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань». Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» поняття кінцевий бенефіціарний власник застосовується до юридичних осіб, у структурі власності яких можуть бути засновники, учасники або контролюючі особи, та не передбачено наявності у фізичної особи - підприємця кінцевого бенефіціарного власника. Відповідно, фізична особа — підприємець здійснює свою підприємницьку діяльність без створення юридичної особи, діє від свого імені, без обов’язкового формування статутного капіталу та є одночасно і власником бізнесу, єдиним кінцевим вигодоодержувачем, і органом управління ним. Отже, законодавством не передбачено подання відомостей про КБВ для фізичних осіб - підприємців, оскільки ФОП діє від власного імені, є безпосереднім власником свого майна та отримувачем доходу.

Завершена

406 994.40 UAH з ПДВ
Номер: c4d2f7ef78ba42ab9023754c088f0529
Внутрішній номер закупівлі: 30238548
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-005258-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМБІНАТ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ" Волочиської міської ради Хмельницького району Хмельницької області
Контактна особа: Ганна Поліщук +380685167559 g.polishchuk26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Закупівля здійснюється без використання електронної системи закупівель, відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 №1178, а саме: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі). Документальне підтвердження: UA-2026-08-04-007793-a (дата формування звіту: 12 серпня 2026).
Очікувана вартість: 406 994.40 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Поточний ремонт доріжок на міському кладовищі»
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.10.2026
Місце постачання 31200, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, місто Волочиськ, міське кладовище На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП СІНЬКОВ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
Ціна пропозиції 406 994.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 13:28
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: d1fb89d9f8614c60987ee8844444ef1d
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-005258-a-a1
Постачальник: ФОП СІНЬКОВ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
Номер договору: 37
Сума договору: 406 994.40 UAH з ПДВ
Сума договору: 339 162.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 13:21
Статус:
Підписаний
rtf
Додаток 1 до Договору.rtf
docx
Додаток 3 до Договору.docx
docx
Додаток 4 до Договору.docx
rtf
Додаток 2 до Договору.rtf
doc
Договір.doc
pdf
Договір.pdf