-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Капітальний ремонт приміщення логопедичного кабінету №204 навчального корпусу №2 ТНПУ ім.В...×-
Капітальний ремонт приміщення логопедичного кабінету №204 навчального корпусу №2 ТНПУ ім.В.Гнатюка за адресою вул.Винниченка,10 в м.Тернополі
- ID: UA-2025-11-28-002681-a
- Дата створення : 28.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27310990
ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія Центру психологічної с...×-
Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія Центру психологічної стійкості та благополуччя) ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. М. Кривоноса, 2 в м. Тернополі
- ID: UA-2025-10-01-005592-a
- Дата створення : 01.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26608855
ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія №53) ТНПУ ім. В. Гнатю...×-
Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія №53) ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. М. Кривоноса, 2 в м. Тернополі
- ID: UA-2025-06-19-001819-a
- Дата створення : 19.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25649168
ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія №53) ТНПУ ім. В. Гнатю...×-
Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія №53) ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. М. Кривоноса, 2 в м. Тернополі
- ID: UA-2025-06-02-005003-a
- Дата створення : 02.06.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25474452
ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення навчального корупу №3 ТНПУ ім.В.Гнатюка по вул.В.Винниченка,10...×-
Поточний ремонт приміщення навчального корупу №3 ТНПУ ім.В.Гнатюка по вул.В.Винниченка,10 в м.Тернополі
- ID: UA-2024-08-22-002611-a
- Дата створення : 22.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22380100
ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення навчального корпусу №4 ТНПУ ім.В.Гнатюка по вул.В.Винниченка,10...×-
Поточний ремонт приміщення навчального корпусу №4 ТНПУ ім.В.Гнатюка по вул.В.Винниченка,10 в м.Тернополі
- ID: UA-2024-08-22-002455-a
- Дата створення : 22.08.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22379947
ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт приміщення учбових майстерень ТНПУ ім.В.Гнатюка по вул.С.Будного 2б в м.Те...×-
Поточний ремонт приміщення учбових майстерень ТНПУ ім.В.Гнатюка по вул.С.Будного 2б в м.Тернополі.
- ID: UA-2024-03-06-008167-a
- Дата створення : 06.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20945054
ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт укриття навчального корпусу головного ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. Кривонос...×-
Поточний ремонт укриття навчального корпусу головного ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. Кривоноса, 2 в м. Тернополі
- ID: UA-2023-07-24-011361-a
- Дата створення : 24.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18486815
ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінЗавершена -