-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт укриття навчального корпусу головного ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. Кривоноса, 2 в м. Тернополі
Тендер Prozorro UA-2023-07-24-011361-a
Завершена
635 802.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 358.02 UAH
мін. крок: 1% або 6 358.02 UAH
Номер:
4744ce8d434c4aeebc68bfd20d13bfd2
Внутрішній номер закупівлі:
18486815
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-24-011361-a
Замовник:
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125544
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богоніс Наталія Михайлівна +380352436002 zakupivli@tnpu.edu.ua http://tnpu.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
635 802.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.07.2023 16:51 - 29.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
24.07.2023 16:51 - 01.08.2023 00:00
Аукціон:
01.08.2023 15:08 - 01.08.2023 15:31
Період кваліфікації:
01.08.2023 15:31 - 02.08.2023 17:17
Період завантаження договору:
08.08.2023 00:00 - 18.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴635 802.00 Поточний ремонт укриття навчального корпусу головного ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. Кривоноса, 2 в м. Тернополі