-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт укриття навчального корпусу головного ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. Кривоноса, 2 в м. Тернополі
Оголошено тендер
635 802.00
UAH
Номер:
37bf4015e7e64d93ad92c0fa2780ecf0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-24-001144-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125544
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125544
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
635 802.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт укриття навчального корпусу головного ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. Кривоноса, 2 в м. Тернополі
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стін
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.07.2023 10:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума635 802.00 UAH