• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія Центру психологічної стійкості та благополуччя) ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. М. Кривоноса, 2 в м. Тернополі

Завершена

618 466.80 UAH з ПДВ
Номер: 11c678cade8841e7ae8757e4a0ebbdb0
Внутрішній номер закупівлі: 26608855
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-10-01-005592-a   
Замовник: Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
Контактна особа: Богоніс Наталія Михайлівна +380352436002 zakupivli@tnpu.edu.ua http://tnpu.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45430000-0 Покривання підлоги та стінАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 618 466.80 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.10.2025 12:53 - 06.10.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 01.10.2025 12:53 - 09.10.2025 00:00
Аукціон: з 09.10.2025 13:12
Період кваліфікації: 09.10.2025 00:00 - 14.10.2025 11:10
Період завантаження договору: 20.10.2025 00:00 - 30.10.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴618 466.80 Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія Центру психологічної стійкості та благополуччя) ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. М. Кривоноса, 2 в м. Тернополі