-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія Центру психологічної стійкості та благополуччя) ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. М. Кривоноса, 2 в м. Тернополі
Оголошено тендер
618 466.80
UAH
Номер:
da6fb5c70b484056bfbaf3b7d7afc815
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-26-013797-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125544
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125544
-
Адреса:
46027, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, вул. М. Кривоноса, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
618 466.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт приміщення навчального корпусу головного (аудиторія Центру психологічної стійкості та благополуччя) ТНПУ ім. В. Гнатюка по вул. М. Кривоноса, 2 в м. Тернополі
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45430000-0 Покривання підлоги та стін
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.09.2025 15:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума618 466.80 UAH