-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з аварійного ремонту системи водопостачання на об’єкті у м. Київ- ID: UA-2026-08-31-004522-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30237826
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з аварійного ремонту системи водопостачання на об’єкті у м. Київ- ID: UA-2026-08-20-009715-a
- Дата створення : 20.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30147404
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з обслуговування мереж водопостачання та пожежних насосів у складі будівель в м....×-
послуги з обслуговування мереж водопостачання та пожежних насосів у складі будівель в м. Києві за двома лотами
- ID: UA-2026-07-28-008725-a
- Дата створення : 28.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29931291
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з монтажу 21 кондиціонера (з пуско – налагоджувальними роботами) в м. Києві- ID: UA-2024-07-10-005028-a
- Дата створення : 10.07.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22038588
Служба зовнішньої розвідки України ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
послуги з демонтажу 29 (двадцяти дев’яти) кондиціонерів (внутрішніх та зовнішніх блоків)- ID: UA-2023-10-11-009277-a
- Дата створення : 11.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19248388
Військова частина К 1410 ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з демонтажу та монтажу 30(тридцяти) кондиціонерів(настінних спліт систем)у м.Києві- ID: UA-2023-09-06-011825-a
- Дата створення : 06.09.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18885303
Військова частина К 1410 ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
послуги з прочищення системи дощового водовідведення шатрової покрівлі комплексної будівлі...×-
послуги з прочищення системи дощового водовідведення шатрової покрівлі комплексної будівлі спеціального призначення
- ID: UA-2023-08-24-003395-a
- Дата створення : 24.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18766172
Військова частина К 1410 ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з демонтажу та монтажу 30 (тридцяти) кондиціонерів (настінних спліт систем) у м. К...×-
Послуги з демонтажу та монтажу 30 (тридцяти) кондиціонерів (настінних спліт систем) у м. Києві
- ID: UA-2023-08-11-007159-a
- Дата створення : 11.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18653902
Військова частина К 1410 ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту системи водопостачання на обєкті розташованого у Київській обл...×-
Послуги з поточного ремонту системи водопостачання на обєкті розташованого у Київській обл.
- ID: UA-2023-05-24-004846-a
- Дата створення : 24.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17875983
Військова частина К 1410 ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту лінії водозливу на об'єкті розташованого у Київській обл.- ID: UA-2023-05-23-015027-a
- Дата створення : 23.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17870125
Військова частина К 1410 ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Поточний ремонт теплових мереж для опалення на об'єкті розташованого у Київській обл...- ID: UA-2023-05-23-014936-a
- Дата створення : 23.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17870036
Військова частина К 1410 ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Поточний ремонт каналізаційної мережі на об'єкті розташованого у Київській обл.- ID: UA-2023-05-23-014743-a
- Дата створення : 23.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17869844
Військова частина К 1410 ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуга з демонтажу та монтажу промислових систем кондиціонування у кількості 11 шт. з нео...×-
Послуга з демонтажу та монтажу промислових систем кондиціонування у кількості 11 шт. з необхідними матеріалами для монтажу
- ID: UA-2023-05-19-012446-a
- Дата створення : 19.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17839678
Військова частина К 1410 ЄДРПОУ: 33240845ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -