• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

послуги з монтажу 21 кондиціонера (з пуско – налагоджувальними роботами) в м. Києві

1. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, які визначені у відповідному додатку до тендерної документації, розраховані для виконання оперативно-службових завдань Замовника. 2. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося проведенням моніторингу цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель, тощо), а також з урахуванням положень примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275. 3. Кошторисом на 2024 рік передбачені видатки на закупівлю.

Завершена

173 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 865.00 UAH
Номер: 51ec0c4b7aa949e0873d61e5117e517d
Внутрішній номер закупівлі: 22038588
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-07-10-005028-a   
Замовник: Служба зовнішньої розвідки України
Контактна особа: Договірний Відділ +380444519785 4sl_umrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 173 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.07.2024 13:22 - 15.07.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 10.07.2024 13:22 - 18.07.2024 00:00
Період кваліфікації: 18.07.2024 00:00 - 19.07.2024 12:29
Період завантаження договору: 25.07.2024 00:00 - 04.08.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴173 000.00 послуги з монтажу 21 кондиціонера (з пуско – налагоджувальними роботами) в м. Києві