-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з монтажу 21 кондиціонера (з пуско – налагоджувальними роботами) в м. Києві
Оголошено тендер
173 000.00
UAH
Номер:
87da8f778d96449382515a4b762b2aa3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-07-10-006266-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Служба зовнішньої розвідки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
173 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
послуги з монтажу 21 кондиціонера (з пуско – налагоджувальними роботами) в м. Києві
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
10.07.2024 13:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума173 000.00 UAH