-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з демонтажу та монтажу 30(тридцяти) кондиціонерів(настінних спліт систем)у м.Києві
Тендер Prozorro UA-2023-09-06-011825-a
1.Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, які визначені у відповідному додатку до оголошення, розраховані для виконання завдань Замовника. 2. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснювалося проведенням моніторингу цін, шляхом здійснення пошуку, збору та аналізу загальнодоступної інформації про ціну товару (тобто інформація про ціни, що містяться в мережі інтернет у відкритому доступі, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, в електронній системі закупівель, тощо), а також з урахуванням положень примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.
Торги відмінено
291 508.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 457.54 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 457.54 UAH
Номер:
d59880b4abb74e4894c81fc478f2a491
Внутрішній номер закупівлі:
18885303
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-09-06-011825-a
Замовник:
Військова частина К 1410
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Договірний Відділ +380444228465 4sl_umrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
291 508.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.09.2023 15:43 - 12.09.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.09.2023 15:43 - 15.09.2023 00:00
Аукціон:
15.09.2023 12:45 - 15.09.2023 13:14
Період кваліфікації:
15.09.2023 13:14 - 19.09.2023 09:21
Період завантаження договору:
25.09.2023 00:00 - 05.10.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
3da6603d4e454546a1cfa6641c6d4f4d
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом вищезазначених порушень, а саме, не відображається ідентифікатор закупівлі відповідно до річного плану розміщеним Замовником на веб порталі Уповноваженого органу.
Період оскарження:
06.10.2023 10:12 - 17.10.2023 00:00
Дата опублікування:
06.10.2023 10:12
Дата виконання:
17.10.2023 00:04
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴291 508.00 Послуги з демонтажу та монтажу 30 (тридцяти) кондиціонерів (настінних спліт систем) у м. Києві