-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Послуги з демонтажу та монтажу 30 (тридцяти) кондиціонерів (настінних спліт систем) у м. Києві
Тендер Prozorro UA-2023-08-11-007159-a
Торги не відбулися
330 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 650.00 UAH
Номер:
09ea01f4e1f54563af783c419b81eff1
Внутрішній номер закупівлі:
18653902
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-08-11-007159-a
Замовник:
Військова частина К 1410
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Договірний Відділ +380444228465 4sl_umrl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
330 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 650.00 UAH
Період уточнення:
11.08.2023 14:45 - 24.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2023 14:45 - 03.09.2023 00:00
Аукціон:
з 04.09.2023 11:30
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з демонтажу та монтажу 30 (тридцяти) кондиціонерів (настінних спліт систем) у м. Києві
Кількість
60 послуга
Період постачання
до 15.12.2023
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АРТ-КОМФОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35212500
-
Контактна особа:
Краснощок Олег Євгенович +380632792791 oleg@art-comfort.com http://www.art-comfort.com.ua
-
Адреса:
04128, Україна, Київська область, Київ, вул. Берковецька, 6А
Початкова пропозиція
267 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
267 120.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
37
Скарги
0