-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з демонтажу та монтажу 30 (тридцяти) кондиціонерів (настінних спліт систем) у м. Києві
Оголошено тендер
330 000.00
UAH
Номер:
4eaef0178b874d5aaf9282f4233e8313
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-08-11-002483-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Військова частина К 1410
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина К 1410
×
-
Код ЄДРПОУ:
33240845
-
Адреса:
00000, Україна, м. Київ, Київ, вул.
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
330 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з демонтажу та монтажу 30 (тридцяти) кондиціонерів (настінних спліт систем) у м. Києві
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.08.2023 13:58
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з демонтажу та монтажу 30 (тридцяти) кондиціонерів (настінних спліт систем) у м. Києві
Кількість
60 послуга
Період постачання
до 15.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума330 000.00 UAH