-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаці...×-
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №145 на вул. Городоцькій у м. Львові
- ID: UA-2026-09-04-002287-a
- Дата створення : 04.09.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30291079
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056121ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаці...×-
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №45 на вул. Героїв УПА у м.Львові
- ID: UA-2026-08-14-010413-a
- Дата створення : 14.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30093881
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056121ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаці...×-
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №28 на вул. Кондукторській у м. Львові
- ID: UA-2026-08-04-011556-a
- Дата створення : 04.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29991959
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056121ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаці...×-
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №5 на вул. Японській у м.Львові
- ID: UA-2026-07-30-006355-a
- Дата створення : 30.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29953162
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056121ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаці...×-
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №35а на вул. Котляревського у м.Львові
- ID: UA-2026-06-25-011327-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29655199
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056121ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаці...×-
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційного випуску в житловому будинку №3 на вул. Копистинського у м. Львові
- ID: UA-2026-06-25-007919-a
- Дата створення : 25.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29651789
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056121ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
CPV ДК 021:2015-45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Заходи з усунення...×-
CPV ДК 021:2015-45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи (Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №33 на вул. Академіка Рудницького у м.Львові.
- ID: UA-2026-04-29-011197-a
- Дата створення : 29.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29070689
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056121ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015-45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи. Заходи з усунення авар...×-
ДК 021:2015-45330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи. Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №4 на вул. Академіка С. Рудницького у м.Львові.
- ID: UA-2026-04-20-012160-a
- Дата створення : 20.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28969295
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056121ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаці...×-
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №14 на вул. Політехнічній у м. Львові
- ID: UA-2026-04-09-005169-a
- Дата створення : 09.04.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28875823
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056121ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаці...×-
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційного випуску в житловому будинку №10 на вул. Русових у м. Львові
- ID: UA-2026-03-31-011514-a
- Дата створення : 31.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28782675
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056121ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаці...×-
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №53 на вул. Науковій у м. Львові
- ID: UA-2026-03-27-003711-a
- Дата створення : 27.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28748838
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056121ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаці...×-
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №12 на вул. академіка А. Сахарова у м.Львові
- ID: UA-2026-03-10-004077-a
- Дата створення : 10.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28550492
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056121ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаці...×-
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №53 на вул. Науковій у м. Львові
- ID: UA-2026-02-19-005242-a
- Дата створення : 19.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28359435
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056121ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаці...×-
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №53 на вул. Науковій у м. Львові
- ID: UA-2026-02-19-000864-a
- Дата створення : 19.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28355081
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056121ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаці...×-
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №8 на вул. І. Богуна у м.Львові
- ID: UA-2026-02-11-004885-a
- Дата створення : 11.02.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28263447
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради ЄДРПОУ: 04056121ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -