-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №5 на вул. Японській у м.Львові
Тендер Prozorro UA-2026-07-30-006355-a
Завершена
641 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
c3423005247448d690256fd8785b3034
Внутрішній номер закупівлі:
29953162
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-30-006355-a
Замовник:
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056121
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Генерала Т.Чупринки, будинок 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богач Ольга 80322371065 olya_fra@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
641 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.07.2026 14:21 - 04.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.07.2026 14:21 - 07.08.2026 00:00
Аукціон:
з 07.08.2026 15:24
Період кваліфікації:
07.08.2026 00:00 - 12.08.2026 11:34
Період завантаження договору:
18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴641 666.67 Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №5 на вул. Японській у м.Львові