-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №5 на вул. Японській у м.Львові
Оголошено тендер
770 000.00
UAH
Номер:
ac1fb9a672ec44f59c48cd0f5f7cdfbb
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-30-007257-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056121
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Генерала Т.Чупринки, будинок 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056121
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Генерала Т.Чупринки, будинок 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
770 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №5 на вул. Японській у м.Львові
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
30.07.2026 14:12
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Залом каналізаційного випуску, що призводить до постійного закупорювання каналізаційної мережі, а також до утворення провалля та пустот в підвальному приміщенні, біля фундаменту будинку та просідання на тротуарі
-
Дата публікації:
30.07.2026 14:14
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяСихівський
Сума770 000.00 UAH