-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №45 на вул. Героїв УПА у м.Львові
Тендер Prozorro UA-2026-08-14-010413-a
Завершена
625 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
213f971f6bd04a1d9cc038b895c990cc
Внутрішній номер закупівлі:
30093881
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-14-010413-a
Замовник:
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056121
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Генерала Т.Чупринки, будинок 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богач Ольга 80322371065 olya_fra@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
625 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.08.2026 16:12 - 19.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2026 16:12 - 22.08.2026 00:00
Аукціон:
з 24.08.2026 11:49
Період кваліфікації:
22.08.2026 00:00 - 25.08.2026 08:41
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴625 000.00 Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №45 на вул. Героїв УПА у м.Львові