• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №45 на вул. Героїв УПА у м.Львові

Оголошено тендер

750 000.00 UAH
Номер: ad77f3d3ddf34fe1b561f0b550ec3422
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-14-012161-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Франківська районна адміністрація Львівської міської ради
Замовник: Франківська районна адміністрація Львівської міської ради
Очікувана вартість: 750 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №45 на вул. Героїв УПА у м.Львові
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 14.08.2026 15:58
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяФранківський
Сума750 000.00 UAH