-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №35а на вул. Котляревського у м.Львові
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-011327-a
Завершена
480 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1afc4469728a4b45870ae235d9d4c1b1
Внутрішній номер закупівлі:
29655199
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-011327-a
Замовник:
Франківська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04056121
-
Адреса:
79057, Україна, Львівська область, Львів, вулиця Генерала Т.Чупринки, будинок 85
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Богач Ольга 80322371065 olya_fra@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
480 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 16:20 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 16:20 - 03.07.2026 00:00
Аукціон:
з 03.07.2026 13:42
Період кваліфікації:
03.07.2026 00:00 - 06.07.2026 09:31
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴480 000.00 Заходи з усунення аварій в житловому фонді, а саме: Послуги з поточного ремонту каналізаційної мережі (каналізаційного випуску) в житловому будинку №35а на вул. Котляревського у м.Львові