-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту системи вентиляції секційної зали будівлі моргу Новокадацького...×-
Послуги з поточного ремонту системи вентиляції секційної зали будівлі моргу Новокадацького відділення ДСУ «ДОБСМЕ»
- ID: UA-2026-08-06-000580-a
- Дата створення : 06.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30006778
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту системи вентиляції секційної зали будівлі моргу Новокадацького...×-
Послуги з поточного ремонту системи вентиляції секційної зали будівлі моргу Новокадацького відділення ДСУ «ДОБСМЕ»
- ID: UA-2026-07-09-001444-a
- Дата створення : 09.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29768273
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту системи вентиляції секційної зали будівлі моргу Новокадацького...×-
Послуги з поточного ремонту системи вентиляції секційної зали будівлі моргу Новокадацького відділення ДСУ «ДОБСМЕ»
- ID: UA-2026-06-22-003307-a
- Дата створення : 22.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29604997
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі встановлення припливно-витяжної системи вентиляції з рекуперацією тепла (з мат...×-
Послуги зі встановлення припливно-витяжної системи вентиляції з рекуперацією тепла (з матеріалів підрядника) у відділеннях лабораторії Державної спеціалізованої установи «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи»
- ID: UA-2025-05-12-004925-a
- Дата створення : 12.05.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25266421
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту внутрішніх мереж водопостачання- ID: UA-2024-12-16-017554-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23702445
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з очищення систем каналізації- ID: UA-2024-12-16-012755-a
- Дата створення : 16.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23697850
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи з усунення аварій в бюджетних установах (поточний ремонт систем каналізації в Новок...×-
Роботи з усунення аварій в бюджетних установах (поточний ремонт систем каналізації в Новокодацькому відділенні КЗ «Дніпропетровське обласне БСМЄ»ДОР
- ID: UA-2022-11-21-004260-a
- Дата створення : 21.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15932783
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ"ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту системи водовідведення (каналізації) у Новокодацькому відділен...×-
Послуги з поточного ремонту системи водовідведення (каналізації) у Новокодацькому відділенні
- ID: UA-2019-10-07-001103-b
- Дата створення : 07.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3861762
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ"ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Поточний ремонт системи водопостачання- ID: UA-2019-07-29-001144-b
- Дата створення : 29.07.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3625105
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ"ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Сантехнічні роботи- ID: UA-2017-06-08-002257-b
- Дата створення : 08.06.17
- Внутрішній номер закупівлі: 928760
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ОБЛАСНЕ БЮРО СУДОВО-МЕДИЧНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ"ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 01985239ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиЗавершена -