-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з поточного ремонту системи вентиляції секційної зали будівлі моргу Новокадацького відділення ДСУ «ДОБСМЕ»
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-001444-a
Торги не відбулися
252 409.00
UAH без ПДВ
Номер:
fa3fb27dc7054b6b8f543e97f82a4405
Внутрішній номер закупівлі:
29768273
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-09-001444-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
252 409.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 10:01 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.07.2026 10:01 - 17.07.2026 07:00
Аукціон:
з 20.07.2026 11:46
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴252 409.00 Послуги з поточного ремонту системи вентиляції секційної зали будівлі моргу Новокадацького відділення ДСУ «ДОБСМЕ»