-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту системи вентиляції секційної зали будівлі моргу Новокадацького відділення ДСУ «ДОБСМЕ»
Тендер Prozorro UA-2026-08-06-000580-a
Завершена
252 409.00
UAH без ПДВ
Номер:
715db7aabacb4b6d8d4e72ca3c04dc9d
Внутрішній номер закупівлі:
30006778
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-06-000580-a
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
252 409.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту системи вентиляції секційної зали будівлі моргу Новокадацького відділення ДСУ «ДОБСМЕ» за адресою: м. Дніпро, вул. Ближня, 31
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "МЕДИНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19147295
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Панікахи будинок 97 квартира 6
Ціна пропозиції
252 409.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.08.2026 09:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6f53f4665608433fb232c62b3711d676
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-06-000580-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "МЕДИНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19147295
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, вул.Панікахи будинок 97 квартира 6
Номер договору:
59
Сума договору:
252 409.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
05.08.2026 09:08
Статус:
Підписаний