• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги зі встановлення припливно-витяжної системи вентиляції з рекуперацією тепла (з матеріалів підрядника) у відділеннях лабораторії Державної спеціалізованої установи «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи»

Завершена

148 820.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 488.20 UAH
Номер: a671e89fd23944afb94e7d9c316e3e45
Внутрішній номер закупівлі: 25266421
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-05-12-004925-a   
Замовник: Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Контактна особа: Жанна Анатоліївна +380563715877 yana6464@ukr.net http://dobsme.org
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 148 820.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.05.2025 11:46 - 18.05.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 12.05.2025 11:46 - 21.05.2025 10:00
Аукціон: 22.05.2025 13:21 - 22.05.2025 13:44
Період кваліфікації: 22.05.2025 13:44 - 30.05.2025 09:45
Період завантаження договору: 05.06.2025 00:00 - 15.06.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴148 820.00 Послуги зі встановлення припливно-витяжної системи вентиляції з рекуперацією тепла (з матеріалів підрядника) у відділеннях лабораторії Державної спеціалізованої установи «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи»