-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги зі встановлення припливно-витяжної системи вентиляції з рекуперацією тепла (з матеріалів підрядника) у відділеннях лабораторії Державної спеціалізованої установи «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи»
Оголошено тендер
148 820.00
UAH
Номер:
431bc3ac42ba483da841031e8f4e6ebe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-05-12-005208-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна спеціалізована установа "Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985239
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
148 820.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги зі встановлення припливно-витяжної системи вентиляції з рекуперацією тепла (з матеріалів підрядника) у відділеннях лабораторії Державної спеціалізованої установи «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи»
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.05.2025 11:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги зі встановлення припливно-витяжної системи вентиляції з рекуперацією тепла (з матеріалів підрядника) у відділеннях лабораторії Державної спеціалізованої установи «Дніпропетровське обласне бюро судово-медичної експертизи»
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума148 820.00 UAH