-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту «Аварійне відновлення електропостачання та технічне обслуговув...×-
Послуги з поточного ремонту «Аварійне відновлення електропостачання та технічне обслуговування щитових забудови господарчого корпусу інв. №10310003 КНП «Пологовий будинок №3» ЗМР розташованого за адресою: м. Запоріжжя вул. Бочарова, 11»
- ID: UA-2023-07-14-009627-a
- Дата створення : 14.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18411773
КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР ЄДРПОУ: 19282283ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту: «Аварійне відновлення електропостачання та технічне обслугову...×-
Послуги з поточного ремонту: «Аварійне відновлення електропостачання та технічне обслуговування щитових забудови жіночої консультації інв. №10310001 КНП «Пологовий будинок №3» ЗМР розташованого за адресою: м. Запоріжжя вул. Бочарова, 11»
- ID: UA-2023-07-14-009564-a
- Дата створення : 14.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18411707
КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР ЄДРПОУ: 19282283ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Українська Визвольна Війна
-
Без аукціону
Реконструкція резервного живлення пологового корпусу КНП "Пологовий будинок №3"...×-
Реконструкція резервного живлення пологового корпусу КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР (встановлення дизельного генератора), за адресою: м. Запоріжжя, вул. Бочарова,11
- ID: UA-2022-12-14-005061-a
- Дата створення : 14.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16249057
КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР ЄДРПОУ: 19282283ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт та пусконалагоджувальні роботи системи охоронної сигналізації:в приміщенн...×-
Поточний ремонт та пусконалагоджувальні роботи системи охоронної сигналізації:в приміщеннх Комунального некомерційного підприємства "Пологовий будинок № 3" Запорізької міської ради, розташоване за адресою: м. Запоріжжя, вулиця Бочарова, 11.
- ID: UA-2022-05-20-002725-a
- Дата створення : 20.05.22
- Внутрішній номер закупівлі: 14637434
КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР ЄДРПОУ: 19282283ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж противопожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу приміщень (будівля лі...×-
Монтаж противопожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу приміщень (будівля літ.В-4 поверх 2-3, підвальне приміщення) КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР за адресою: м. Запоріжжя, вул.Бочарова, буд. 11
- ID: UA-2021-05-07-000907-a
- Дата створення : 07.05.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9790550
КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР ЄДРПОУ: 19282283ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж противопожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу приміщень (будівля Б...×-
Монтаж противопожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу приміщень (будівля Б-4) ЗОЗ "Пологовий будинок №3" за адресою: м. Запоріжжя, вул.Бочарова, буд. 11
- ID: UA-2019-09-02-000337-c
- Дата створення : 02.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3734877
ЗОЗ "Пологовий будинок №3" ЄДРПОУ: 19282283ДК 021:2015: 45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Монтаж противопожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу приміщень (будівля Б...×-
Монтаж противопожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу приміщень (будівля Б-4) ЗОЗ "Пологовий будинок №3" за адресою: м. Запоріжжя, вул.Бочарова, буд. 11
- ID: UA-2019-08-06-000762-c
- Дата створення : 06.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3652883
ЗОЗ "Пологовий будинок №3" ЄДРПОУ: 19282283ДК 021:2015: 45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізаціїТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу і пусконалагодженню охоронно-тривожної сигналізації за адресою: м. Запо...×-
Послуги з монтажу і пусконалагодженню охоронно-тривожної сигналізації за адресою: м. Запоріжжя, вул. Бочарова, 11.
- ID: UA-2017-10-02-000494-a
- Дата створення : 02.10.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1189910
ЗОЗ "Пологовий будинок №3" ЄДРПОУ: 19282283ДК 021:2015: 45316000-5 Монтаж систем освітлення і сигналізаціїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт панелі автоматичного введення резервного енергопостачання- ID: UA-2017-08-18-000643-c
- Дата створення : 18.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1111118
ЗОЗ "Пологовий будинок №3" ЄДРПОУ: 19282283ДК 021:2015: 45317300-5 Електромонтажні роботи зі встановлення електророзподільної апаратуриЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з монтажу і пусконалагодженню охоронно-тривожної сигналізації у ЗОЗ "Пологови...×-
Послуги з монтажу і пусконалагодженню охоронно-тривожної сигналізації у ЗОЗ "Пологовий будинок №3"
- ID: UA-2017-08-22-000646-b
- Дата створення : 22.08.17
- Внутрішній номер закупівлі: 1082077
ЗОЗ "Пологовий будинок №3" ЄДРПОУ: 19282283ДК 021:2015: 45316000-5 Монтаж систем освітлення і сигналізаціїЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Капітальний ремонт панелі автоматичного введення резервного енергопостачання- ID: UA-2017-07-06-000665-c
- Дата створення : 06.07.17
- Внутрішній номер закупівлі: 999476
ЗОЗ "Пологовий будинок №3" ЄДРПОУ: 19282283ДК 021:2015: 45317300-5 Електромонтажні роботи зі встановлення електророзподільної апаратуриЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
монтаж лікарнянного ліфта- ID: UA-2017-03-21-000585-c
- Дата створення : 21.03.17
- Внутрішній номер закупівлі: 674543
ЗОЗ "Пологовий будинок №3" ЄДРПОУ: 19282283ДК 021:2015: 45313100-5 Монтаж ліфтівЗавершена -