-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монтаж противопожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу приміщень (будівля Б-4) ЗОЗ "Пологовий будинок №3" за адресою: м. Запоріжжя, вул.Бочарова, буд. 11
Тендер Prozorro UA-2019-08-06-000762-c
Торги відмінено
632 424.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 324.24 UAH
мін. крок: 1% або 6 324.24 UAH
Номер:
30d71525c53c4dbcbc08880444abc3c1
Внутрішній номер закупівлі:
3652883
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-06-000762-c
Замовник:
ЗОЗ "Пологовий будинок №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19282283
-
Адреса:
69071, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Бочарова, будинок 11.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дворецька Оксана Олегівна +380617695750 7695750-roddom3@ukr.net http://roddom3.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
632 424.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 324.24 UAH
Період уточнення:
06.08.2019 17:04 - 11.08.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
06.08.2019 17:04 - 21.08.2019 18:00
Аукціон:
з 22.08.2019 12:31
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата проводиться згідно затвердженого кошторису на підставі акту виконаних робіт (ф. КБ-2) та довідки про вартість виконаних робіт (ф.КБ-3). Виконавець погоджується, що після підписання актів виконаних робіт Замовник може відстрочити оплату до 30 днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монтаж противопожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу приміщень (будівля Б-4) ЗОЗ "Пологовий будинок №3" за адресою: м. Запоріжжя, вул.Бочарова, буд. 11
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2019 - 31.10.2019
Інформація про скасування
Номер:
7cd3a09a50ee47d286f1ac6f6fb45f4b
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Суттеві технічні зміни у робочому проекті та тендерній документації
Дата опублікування:
22.08.2019 11:30
Статус:
Виконано