-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монтаж противопожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу приміщень (будівля Б-4) ЗОЗ "Пологовий будинок №3" за адресою: м. Запоріжжя, вул.Бочарова, буд. 11
Тендер Prozorro UA-2019-08-06-000762-c
Торги відмінено
632 424.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 324.24 UAH
мін. крок: 1% або 6 324.24 UAH
Період уточнення:
06.08.2019 17:04 - 11.08.2019 18:00
Відповідь надана
уточнення
Номер:
1c6d66f83d4247979c11222136fd764c
Дата опублікування:
08.08.2019 12:29
Опис:
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі визначена у Додатку 3 до цієї тендерної документації.
Додаток 3 не прикріплений.
Відповідь:
спеціфікація буде розміщена сьогодні на сайті.
Дата відповіді:
08.08.2019 13:08
Відповідь надана
Проект
Номер:
78c728f64856439681b6b9a6d8971ed8
Дата опублікування:
08.08.2019 09:46
Опис:
В проекті відсутня інформація ВИЗНАЧЕННЯ КЛАСУ НАСЛІДКІВ (ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ) ТА КАТЕГОРІЇ СКЛАДНОСТІ ОБ'ЄКТІВ БУДІВНИЦТВА ДCTУ-Н Б В.1.2-16:2013
Відповідь:
інформація, щодо визначення класу наслідків, згідно робочого проекту опублікована
Дата відповіді:
08.08.2019 13:07
Відповідь надана
Спеціфікація не надана.
Номер:
64ce9c3ec076465fb6396e2f84dc9efc
Дата опублікування:
07.08.2019 11:40
Опис:
просимо надати :
1-специфікацію.
2-експертний висновок.
документи остаються не надані..
Відповідь:
Експертний висновок надано, спеціфікацію також буде розміщено сьогодні на сайті.
Дата відповіді:
08.08.2019 13:06
Відповідь надана
Проект
Номер:
96d8ac8587514d409eda3dc15090622a
Дата опублікування:
07.08.2019 09:28
Опис:
Прошу надати специфікацію проекта, сертифікат ГІП, експертний висновок.
Відповідь:
Увідповідь на ваше запитання надаємо запрошені копії документів у сканованому форматі.
Дата відповіді:
07.08.2019 09:40