• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Реконструкція резервного живлення пологового корпусу КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР (встановлення дизельного генератора), за адресою: м. Запоріжжя, вул. Бочарова,11

Частиною другою та четвертою пункту 13 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі якщо замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення; якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.

Завершена

1 367 306.83 UAH з ПДВ
Номер: 35b77aa3a9ac49f48c8c4cb4ce3804a2
Внутрішній номер закупівлі: 16249057
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-12-14-005061-a   
Замовник: КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР
Контактна особа: Дворецька Оксана Олегівна +380612805249 7695750-roddom3@ukr.net https://roddom3.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 367 306.83 UAH з ПДВ
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
Додаткова ознака: Українська Визвольна Війна

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Реконструкція резервного живлення пологового корпусу КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР (встановлення дизельного генератора), за адресою: м. Запоріжжя, вул. Бочарова,11
Код ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання 07.12.2022 - 31.12.2022
Місце постачання 69071, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Бочарова, буд. 11 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НОВІ ТЕПЛОТЕХНОЛОГІЇ"
Ціна пропозиції 1 367 306.83 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.12.2022 10:55
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: cef47a331b114972a84d69d9407cf394
Ідентифікатор договору: UA-2022-12-14-005061-a-b1
Постачальник: ТОВ "НОВІ ТЕПЛОТЕХНОЛОГІЇ"
Номер договору: 138/22-КР
Сума договору: 1 126 697.98 UAH з ПДВ
Сума договору: 979 190.64 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.12.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання: 07.12.2022 00:00
Статус:
Виконаний
PDF
договір виконання робіт Реконструкція резерв живлення.PDF
PDF
доп угода на зменш (реконструкція резерв живлення).PDF
p7s
sign.p7s