-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Реконструкція резервного живлення пологового корпусу КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР (встановлення дизельного генератора), за адресою: м. Запоріжжя, вул. Бочарова,11
Оголошено тендер
1 367 306.83
UAH
Номер:
bf86624a3a6b45c2ba0309491bc36016
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-11-25-002627-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19282283
-
Адреса:
69071, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Бочарова, будинок 11.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19282283
-
Адреса:
69071, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Бочарова, будинок 11.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 367 306.83 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція резервного живлення пологового корпусу КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР (встановлення дизельного генератора), за адресою: м. Запоріжжя, вул. Бочарова,11
Примітки:
Частиною другою та четвертою пункту 13 «Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» передбачено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі якщо замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення; якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.11.2022 13:08
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Реконструкція резервного живлення пологового корпусу КНП "Пологовий будинок №3" ЗМР (встановлення дизельного генератора), за адресою: м. Запоріжжя, вул. Бочарова,11
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти з бюджету Запорізької міської територіальної громади (видатки розвитку
Сума1 255 375.58 UAH
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума111 931.25 UAH