-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монтаж противопожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу приміщень (будівля Б-4) ЗОЗ "Пологовий будинок №3" за адресою: м. Запоріжжя, вул.Бочарова, буд. 11
Тендер Prozorro UA-2019-09-02-000337-c
Завершена
632 424.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 324.24 UAH
мін. крок: 1% або 6 324.24 UAH
Номер:
779335387e574afdba83aef74d5155b0
Внутрішній номер закупівлі:
3734877
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-02-000337-c
Замовник:
ЗОЗ "Пологовий будинок №3"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19282283
-
Адреса:
69071, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Бочарова, будинок 11.
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дворецька Оксана Олегівна +380617695750 7695750-roddom3@ukr.net http://roddom3.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45312100-8 Встановлення систем пожежної сигналізаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
632 424.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 324.24 UAH
Період уточнення:
02.09.2019 14:16 - 07.09.2019 14:21
Період прийому пропозицій:
02.09.2019 14:16 - 17.09.2019 14:21
Аукціон:
18.09.2019 12:15 - 18.09.2019 12:54
Період кваліфікації:
18.09.2019 12:54 - 23.09.2019 15:51
Період завантаження договору:
20.09.2019 09:03 - 10.10.2019 09:03
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата проводиться згідно затвердженого кошторису на підставі акту виконаних робіт (ф. КБ-2) та довідки про вартість виконаних робіт (ф.КБ-3). Виконавець погоджується, що після підписання актів виконаних робіт Замовник може відстрочити оплату до 30 днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монтаж противопожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу приміщень (будівля Б-4) ЗОЗ "Пологовий будинок №3" за адресою: м. Запоріжжя, вул.Бочарова, буд. 11
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП "МАГНЕТТО"
Оскарження: 18.09.2019 12:54 - 01.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35360336
-
Контактна особа:
Світлана Бухтова +380503080513,+380949630121 mgnetto.ukr@gmail.com
-
Адреса:
36014, Україна, Полтавська область, м. Полтава, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА БІРЮЗОВА, будинок 15
Оскарження: 18.09.2019 12:54 - 01.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
410 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
410 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
20.09.2019 09:03
Документи
7
Скарги
0
ТОВ "СКМ МОНТАЖ"
Оскарження: 20.09.2019 09:03 - 04.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42764588
-
Контактна особа:
Віталій Струць +380667330132 skmmontag.poltava@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА БІРЮЗОВА, будинок 15-А
Оскарження: 20.09.2019 09:03 - 04.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
531 870.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
531 870.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.09.2019 15:51
Документи
36
Скарги
0
ТОВ Укртехнобез
×
-
Код ЄДРПОУ:
39299695
-
Контактна особа:
Суховій Олександр Васильович +380955611715 m.podoliak@ukr.net
-
Адреса:
08133, Україна, Київська область, Вишневе, вул. Чорновола, 1а
Початкова пропозиція
579 108.70 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
563 994.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
40
Скарги
0
ПП "ОХОРОНА-004"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39415273
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona004@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, Київ, місто Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 35
Початкова пропозиція
608 881.17 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
564 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "Інженерно-проектно-виробнича компанія "Спецзахист"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37778452
-
Контактна особа:
Любченко Денис Олександрович +380676178171 speczashita@meta.ua https://www.speczahist.zp.ua
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Запорізька,9, кв.69.
Початкова пропозиція
630 658.85 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
630 658.85 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
68ce4b825f1a46029a099692e70ca0f6
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-02-000337-c-b1
Постачальник:
ТОВ "СКМ МОНТАЖ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42764588
-
Контактна особа:
Віталій Струць +380667330132 skmmontag.poltava@gmail.com
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, місто Полтава, ВУЛИЦЯ МАРШАЛА БІРЮЗОВА, будинок 15-А
Номер договору:
27
Сума договору:
531 870.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
443 225.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.10.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
04.10.2019 00:00
Статус:
Виконаний