-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монтаж противопожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу приміщень (будівля Б-4) ЗОЗ "Пологовий будинок №3" за адресою: м. Запоріжжя, вул.Бочарова, буд. 11
Тендер Prozorro UA-2019-09-02-000337-c
Завершена
632 424.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 324.24 UAH
мін. крок: 1% або 6 324.24 UAH
Період уточнення:
02.09.2019 14:16 - 07.09.2019 14:21
Звернень немає. Звернення не може бути заданим