-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний- ID: UA-2024-03-01-004982-a
- Дата створення : 01.03.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20901533
Обласний спортивний ліцей в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 26009837ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний- ID: UA-2024-02-02-007686-a
- Дата створення : 02.02.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20620173
Обласний спортивний ліцей в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 26009837ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9-10%, 1 кг; Сир твердий 50%, 1 кг- ID: UA-2023-08-29-011334-a
- Дата створення : 29.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18809767
Обласний спортивний ліцей в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 26009837ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сир кисломолочний 9%, ДСТУ 4554, ваговий, 1 кг; Сир твердий ваговий 50%, 1кг- ID: UA-2023-01-05-002952-a
- Дата створення : 05.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16543989
Обласний спортивний ліцей в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 26009837ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Свіжий сир, твердий сир- ID: UA-2022-01-31-002504-b
- Дата створення : 31.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13859196
Обласний спортивний ліцей в м.Костопіль Рівненської обласної ради ЄДРПОУ: 26009837ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Свіжий сир, твердий сир- ID: UA-2021-03-10-006448-b
- Дата створення : 10.03.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8978412
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26009837ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Свіжий сир, твердий сир- ID: UA-2021-02-18-009813-b
- Дата створення : 18.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8691003
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26009837ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний, сир твердий- ID: UA-2021-02-18-007136-b
- Дата створення : 18.02.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8686836
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26009837ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Свіжий сир, твердий сир- ID: UA-2021-01-28-006709-b
- Дата створення : 28.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8320016
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26009837ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Свіжий сир, твердий сир- ID: UA-2020-02-03-001763-a
- Дата створення : 03.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4420289
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26009837ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Свіжий сир, твердий сир- ID: UA-2020-01-03-001295-a
- Дата створення : 03.01.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4270177
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26009837ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Свіжий сир, твердий сир- ID: UA-2019-03-22-002535-b
- Дата створення : 22.03.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3298727
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26009837ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Свіжий сир, твердий сир- ID: UA-2019-02-22-001306-b
- Дата створення : 22.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3186987
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26009837ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Свіжий сир, твердий сир- ID: UA-2019-01-21-002824-c
- Дата створення : 21.01.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3079552
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26009837ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сир кисломолочний, сир твердий- ID: UA-2019-02-25-001333-b
- Дата створення : 25.02.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3049803
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26009837ДК 021:2015: 15540000-5 Сирні продуктиЗавершена -