-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Свіжий сир, твердий сир
Тендер Prozorro UA-2019-02-22-001306-b
Торги не відбулися
450 651.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 253.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 253.26 UAH
Номер:
fdbc053e477c4ec28c6dff87567fdb33
Внутрішній номер закупівлі:
3186987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-22-001306-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26009837
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, м. Костопіль, вул. Данила Галицького, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Леонідівна Брик +380970812075 rolicey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
450 651.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 253.26 UAH
Період уточнення:
22.02.2019 13:27 - 01.03.2019 13:26
Період прийому пропозицій:
22.02.2019 13:27 - 11.03.2019 13:26
Аукціон:
12.03.2019 12:21 - 12.03.2019 12:42
Період кваліфікації:
12.03.2019 12:42 - 22.03.2019 16:05
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Свіжий сир
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Твердий сир
Кількість
1540 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне Підприємство Волинь-Торг Галичина
Оскарження: 12.03.2019 12:42 - 26.03.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37976967
-
Контактна особа:
Борисюк Ольга Михайлівна 0673631373, 380673402566 volyntorg-rivne@ukr.net
-
Адреса:
80200, Україна, Львівська область, Радехів, Львівськаа 29
Оскарження: 12.03.2019 12:42 - 26.03.2019 00:00
Початкова пропозиція
384 432.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
310 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.03.2019 16:13
Документи
31
Скарги
0
ТзОВ "Радивилівмолоко"
Оскарження: 22.03.2019 15:57 - 02.04.2019 01:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31259168
-
Контактна особа:
Данильчук Роман Дмитрович 380673530114, 080362401001 tender.radymo@gmail.com
-
Адреса:
35541, Україна, Рівненська область, с. Крупець ,Радивилівський район, вул.Старики будинок №58 корпус б.-------
Оскарження: 22.03.2019 15:57 - 02.04.2019 01:00
Початкова пропозиція
373 760.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
351 549.00 UAH з ПДВ
Документи
15
Скарги
0