-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Свіжий сир, твердий сир
Тендер Prozorro UA-2019-03-22-002535-b
Завершена
450 651.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 253.26 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 253.26 UAH
Номер:
b9c8e9723eb240b7b9c0edd80da07d06
Внутрішній номер закупівлі:
3298727
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-22-002535-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОСТОПІЛЬСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛІЦЕЙ-ІНТЕРНАТ ІІ-ІІІ СТУПЕНІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26009837
-
Адреса:
35000, Україна, Рівненська область, м. Костопіль, вул. Данила Галицького, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Леонідівна Брик +380970812075 rolicey@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продуктиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
450 651.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 253.26 UAH
Період уточнення:
22.03.2019 16:09 - 30.03.2019 15:08
Період прийому пропозицій:
22.03.2019 16:09 - 09.04.2019 16:08
Аукціон:
10.04.2019 14:44 - 10.04.2019 15:11
Період кваліфікації:
10.04.2019 15:11 - 15.04.2019 15:16
Період завантаження договору:
15.04.2019 14:34 - 05.05.2019 14:34
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Свіжий сир
Кількість
2000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Твердий сир
Кількість
1540 кілограм
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Приватне Підприємство Волинь-Торг Галичина
Оскарження: 10.04.2019 15:11 - 26.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37976967
-
Контактна особа:
Борисюк Ольга Михайлівна 0673631373, 380673402566 volyntorg-rivne@ukr.net
-
Адреса:
80200, Україна, Львівська область, Радехів, Львівськаа 29
Оскарження: 10.04.2019 15:11 - 26.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
341 568.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
310 499.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.04.2019 14:21
Документи
34
Скарги
0
ТОВ "ТТК-ВЕСТ"
Оскарження: 15.04.2019 14:21 - 26.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42708172
-
Контактна особа:
Тетяна Чех +380967787162 ttk.west@gmail.com
-
Адреса:
33013, Україна, Рівненська область, місто Рівне, ВУЛИЦЯ КРЕЙДЯНА, будинок 19 Б
Оскарження: 15.04.2019 14:21 - 26.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
344 280.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
310 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.04.2019 14:34
Документи
18
Скарги
0
ТзОВ "Радивилівмолоко"
Оскарження: 15.04.2019 14:34 - 26.04.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31259168
-
Контактна особа:
Данильчук Роман Дмитрович 380673530114, 080362401001 tender.radymo@gmail.com
-
Адреса:
35541, Україна, Рівненська область, с. Крупець ,Радивилівський район, вул.Старики будинок №58 корпус б.-------
Оскарження: 15.04.2019 14:34 - 26.04.2019 00:00
Початкова пропозиція
378 116.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
355 078.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
15.04.2019 15:16
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
badee39c85fa4609a973e3a5119a390d
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-22-002535-b-a1
Постачальник:
ТзОВ "Радивилівмолоко"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31259168
-
Контактна особа:
Данильчук Роман Дмитрович 380673530114, 080362401001 tender.radymo@gmail.com
-
Адреса:
35541, Україна, Рівненська область, с. Крупець ,Радивилівський район, вул.Старики будинок №58 корпус б.-------
Номер договору:
175/п
Сума договору:
164 015.26 UAH з ПДВ
Сума договору:
136 679.39 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.04.2019 00:00 - 28.02.2020 00:00
Дата підписання:
30.04.2019 17:20
Статус:
Виконаний